Miedź PPR Union 32mm 20mm Drut zewnętrzny Hot Melt 1-calowe złączki rurowe

10 metrów/metrów
MOQ
0.5$/m(1~10m);0.43$/m(>1000m)
Cena £
Miedź PPR Union 32mm 20mm Drut zewnętrzny Hot Melt 1-calowe złączki rurowe
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
specyfikacje
Nazwa handlowa: HAIYANG
Numer modelu: HM08008
Specyfikacja: DN20-DN800mm
Kolor: Czarny, biały, szary, zielony lub na życzenie
Stosowanie: Zaopatrzenie w wodę
Surowiec: PPR
Rozmiar: Dostosowany rozmiar
Ciśnienie robocze: 0,2mpa-2,5mpa
Próbka: Podaj próbkę
Korzyść: Wysoka jakość
Długość: Jako wymagania klienta
High Light:

Drut zewnętrzny PPR Union 32mm

,

Hot Melt PPR Union 32mm

,

Złączki rurowe PPR 1 cal

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HWHP
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: HM08008
Zapłata
Szczegóły pakowania: 6m lub 12m za sztukę
Możliwość Supply: 5000 ton metrycznych / ton metrycznych na rok
opis produktu

Rura wodna PPR Złączka miedziana 20 Złączka przewodu zewnętrznego 1 cal 32 Złączki do rur topliwych do zaopatrzenia w wodę i odprowadzania wody

----------------------------------------

 

Podstawowa informacja.

 

1. W porównaniu z rurami metalowymi rury PP-R mają niższą twardość i mniejszą sztywność.Powinny być zabezpieczone podczas transportu i budowy, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych spowodowanych nieodpowiednimi siłami zewnętrznymi.Zaznacz położenie rurociągu po ciemnym nałożeniu, aby nie uszkodzić rurociągu podczas drugiej dekoracji.
2. Istnieje pewna kruchość w niskiej temperaturze rury PP-R poniżej 5 ℃.Bądź ostrożny w budownictwie zimowym.Podczas cięcia rury należy powoli ciąć ostrym nożem.Nie należy wywierać silnego nacisku ani stukać w zainstalowany rurociąg, a w razie potrzeby zakryć części podatne na działanie sił zewnętrznych materiałami ochronnymi.
3. Rurka PP-R jest podatna na starzenie i degradację pod wpływem promieni ultrafioletowych przez długi czas.Musi być pokryty ciemną warstwą ochronną w przypadku montażu na zewnątrz lub w bezpośrednim świetle słonecznym.
4. Rurę PP-R należy łączyć klejem topliwym z tym, że łączy się ją z rurami metalowymi lub podgrzewaczami wody za pomocą nakładek lub kołnierzy gwintowanych, a resztę łączy się klejem topliwym tak, aby rurociąg był zintegrowany i nie było brak punktu wycieku.
5. Współczynnik rozszerzalności liniowej rury PP-R jest stosunkowo duży (0,15 mm / m ℃) i należy podjąć środki techniczne, aby zapobiec rozszerzaniu się i deformacji rury, gdy rura jest odsłonięta lub nie jest bezpośrednio zakopana.
6. Po zamontowaniu rurociągu przed uszczelnieniem rury (bezpośrednie zakopanie) i zakryciem warstwy dekoracyjnej (bezpośrednie zakopanie i zakrycie) należy przeprowadzić próbę ciśnieniową.Ciśnienie próbne rury zimnej wody jest 1,5 razy większe niż ciśnienie robocze układu, ale nie mniej niż 1 MPa;ciśnienie próbne rury ciepłej wody jest 2 razy większe niż ciśnienie robocze, ale nie mniej niż 1,5 MPa.Czas i metodę próby ciśnieniowej określają przepisy techniczne.
7. Gdy rura PP-R jest odsłonięta lub nie jest bezpośrednio zakopana, wspornik i wieszak muszą być zainstalowane zgodnie z przepisami.
8. Schłódź do określonej godziny i zakończ połączenie.

 

DN PL Ciśnienie 20 ℃ Zakres temperatury
20mm 2,8 mm 2.0Mpa ﹣30~110℃
3,4 mm 2,5Mpa
25mm 3,5 mm 2.0Mpa
4,2 mm 2,5Mpa
30mm 4,3 mm 2.0Mpa
5,6 mm 2,5Mpa
35mm 5,6 mm 2.0Mpa
6,2 mm 2,5Mpa
50mm 7,3 mm 2.0Mpa
7,8 mm 2,5Mpa
60mm 8,0 mm 2.0Mpa
8,5 mm 2,5Mpa

 

Miedź PPR Union 32mm 20mm Drut zewnętrzny Hot Melt 1-calowe złączki rurowe 0

 

Korzyść

 

1. Nietoksyczny i higieniczny.Cząsteczki surowca PP-R to tylko pierwiastki węglowe i wodorowe, bez pierwiastków szkodliwych i toksycznych.Jest higieniczny i niezawodny.Stosowany jest nie tylko w rurociągach zimnej i ciepłej wody, ale także w instalacjach czystej wody pitnej.

2. Zachowanie ciepła i oszczędność energii.Przewodność cieplna rury PP-R wynosi 0,21 w/mk, co stanowi zaledwie 1/200 współczynnika przewodzenia rury stalowej.

3. Lepsza odporność na ciepło.Temperatura mięknienia Vicata rury PP-R wynosi 131,5 ℃.Maksymalna temperatura pracy może osiągnąć 95 ℃, co może spełnić wymagania systemu ciepłej wody w kodeksie zaopatrzenia w wodę i odprowadzania wody w budynku.

4. Długa żywotność.Rura PP-R ma żywotność ponad 50 lat w warunkach temperatury roboczej 70℃ i ciśnienia roboczego (PN) 1,0 MPa (pod warunkiem, że rura musi być serii S3.2 i S2.5 lub wyższej);w normalnej temperaturze (20 ℃) ​​Żywotność może osiągnąć ponad 100 lat.

5. Łatwa instalacja i niezawodne połączenie.PP-R ma dobrą wydajność spawania.Rury i kształtki można łączyć na gorąco i elektrooporowo.Montaż jest wygodny, a połączenia niezawodne.Wytrzymałość złącza jest większa niż wytrzymałość samej rury.

6. Materiały można poddać recyklingowi.Odpady PP-R są oczyszczane, łamane i poddawane recyklingowi do wykorzystania w produkcji rur i kształtek.Ilość materiałów pochodzących z recyklingu nie przekracza 10% całkowitej ilości i nie wpływa na jakość produktu.

 

Detale

 

Miedź PPR Union 32mm 20mm Drut zewnętrzny Hot Melt 1-calowe złączki rurowe 1     Miedź PPR Union 32mm 20mm Drut zewnętrzny Hot Melt 1-calowe złączki rurowe 2

 

Miedź PPR Union 32mm 20mm Drut zewnętrzny Hot Melt 1-calowe złączki rurowe 3     Miedź PPR Union 32mm 20mm Drut zewnętrzny Hot Melt 1-calowe złączki rurowe 4

 

Podanie

 

Rury PPR są szeroko stosowane w budownictwie, komunalnych, przemysłowych i rolniczych, takich jak budownictwo wodociągowe i odwadniające, miejskie i wiejskie wodociągi i odwadnianie, gaz miejski, osłony kabli energetycznych i optycznych, przemysłowy transport płynów, nawadnianie w rolnictwie itp.

 

Certyfikat

 

Miedź PPR Union 32mm 20mm Drut zewnętrzny Hot Melt 1-calowe złączki rurowe 5

Miedź PPR Union 32mm 20mm Drut zewnętrzny Hot Melt 1-calowe złączki rurowe 6

Miedź PPR Union 32mm 20mm Drut zewnętrzny Hot Melt 1-calowe złączki rurowe 7

profil firmy

 

Położony w Jiangsu, z wygodnym transportem wodnym i lądowym.Jest to kompleksowe przedsiębiorstwo integrujące badania, rozwój, projektowanie, zastosowanie, produkcję i sprzedaż.Firma posiada linie do produkcji rur wodociągowych PE o większych średnicach, sprężone rury karbowane, linie do produkcji rur karbowanych, linie do produkcji rur PVC oraz inne urządzenia.Specjalizuje się w produkcji rur wodociągowych PE, sprężonych rur karbowanych, rur karbowanych HDPE, rowów zaślepiających z tworzywa sztucznego, rur przepuszczalnych itp. Produkty znajdują zastosowanie głównie w administracji komunalnej, autostradach, kolejach, wodociągach, energetyce, zazielenianiu środowiska i budownictwie infrastrukturalnym i są wykorzystywane w gminach i na drogach ekspresowych.Wiele kluczowych projektów krajowych, takich jak koleje i koleje, zostało dobrze przyjętych przez ekspertów inżynieryjnych i użytkowników.


Miedź PPR Union 32mm 20mm Drut zewnętrzny Hot Melt 1-calowe złączki rurowe 8     Miedź PPR Union 32mm 20mm Drut zewnętrzny Hot Melt 1-calowe złączki rurowe 9

 

Miedź PPR Union 32mm 20mm Drut zewnętrzny Hot Melt 1-calowe złączki rurowe 10     Miedź PPR Union 32mm 20mm Drut zewnętrzny Hot Melt 1-calowe złączki rurowe 11     

 

FAQ

 

P: Czy możesz tworzyć specjalne projekty i logo na swoich produktach?
O: Tak, to bardzo proste.

 

P: Gdzie jest Twoja firma?
Odp .: Znajdujemy się w Jiangsu w Chinach.

 

P: Jaka jest twoja polityka gwarancyjna?
Odp.: Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją od daty wysyłki (lub opuszczenia fabryki sprzedawcy w zależności od warunków).
Gwarantujemy również, że produkt może być używany przez 50 lat

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Karl Shen
Tel : +8615052152041
Faks : 86-510-85881876
Pozostało znaków(20/3000)