Rury doprowadzające wodę do gorącego i zimnego PPR Hot Melt 50 mm do drenażu

10 metrów/metrów
MOQ
0.5$/m(1~10m);0.43$/m(>1000m)
Cena £
Rury doprowadzające wodę do gorącego i zimnego PPR Hot Melt 50 mm do drenażu
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
specyfikacje
Nazwa handlowa: HAIYANG
Numer modelu: HM07007
Specyfikacja: DN20-DN800mm
Kolor: Czarny, biały, szary, zielony lub na życzenie
Stosowanie: Zaopatrzenie w wodę
Surowiec: PPR
Rozmiar: Dostosowany rozmiar
Ciśnienie robocze: 0,2mpa-2,5mpa
Próbka: Podaj próbkę
Korzyść: Wysoka jakość
Długość: jako wymagania klienta
High Light:

Rury wodociągowe PPR 50 mm

,

rury wodociągowe Hot Melt PPR

,

rura drenażowa PPR do ciepłej i zimnej wody

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HWHP
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: HM07007
Zapłata
Szczegóły pakowania: 6m lub 12m za sztukę
Możliwość Supply: 5000 ton metrycznych / ton metrycznych na rok
opis produktu

50mm gorąca i zimna rura PPR Rura topliwa Pp-R do wody z kranu do zaopatrzenia w wodę i odwadniania

----------------------------------------

 

Podstawowa informacja.

 

PPR to skrót od polipropylenu typu trzeciego, zwanego również losową rurą polipropylenową z kopolimeru. Przyjmuje metodę zgrzewania na gorąco, ma specjalne narzędzia do spawania i cięcia oraz ma wysoką plastyczność. Cena jest również bardzo ekonomiczna. Dzięki zewnętrznej warstwie izolacyjnej wydajność izolacji jest lepsza, a ścianka rury jest również bardzo gładka, z wyjątkiem połączeń przewodów wewnętrznych i zewnętrznych. Zwykle stosowany w ścianach osadzonych lub głęboko osadzonych rurach. Rury PPR są przystępne cenowo, stabilne w działaniu, żaroodporne, izolowane cieplnie, odporne na korozję, gładkie i nieosadzające się, system rurociągów jest bezpieczny i niezawodny, nieprzepuszczalny i ma żywotność do 50 lat.

 

DN PL Ciśnienie 20 ℃ Zakres temperatury
20mm 2,8 mm 2.0Mpa ﹣30~110℃
3,4 mm 2,5Mpa
25mm 3,5 mm 2.0Mpa
4,2 mm 2,5Mpa
30mm 4,3 mm 2.0Mpa
5,6 mm 2,5Mpa
35mm 5,6 mm 2.0Mpa
6,2 mm 2,5Mpa
50mm 7,3 mm 2.0Mpa
7,8 mm 2,5Mpa
60mm 8,0 mm 2.0Mpa
8,5 mm 2,5Mpa

 

 

Korzyść

 

1. Warunki sanitarne, zdrowotne i środowiskowe. Polipropylen jest materiałem przyjaznym dla środowiska i może być używany do transportu wody pitnej.
2. Złącza są połączone klejem topliwym, tworząc cały korpus bez przecieków. Pozostałe materiały są połączone portami jedwabnymi, które są mniej nieprzepuszczalne i unikają toksyczności klejenia.
3. Opór przenoszenia jest mały.
4. Cena jest tania i umiarkowana.
5. Długa żywotność, może być używany przez 50 lat.

 

Detale

 

Rury doprowadzające wodę do gorącego i zimnego PPR Hot Melt 50 mm do drenażu 0     Rury doprowadzające wodę do gorącego i zimnego PPR Hot Melt 50 mm do drenażu 1

 

Rury doprowadzające wodę do gorącego i zimnego PPR Hot Melt 50 mm do drenażu 2     Rury doprowadzające wodę do gorącego i zimnego PPR Hot Melt 50 mm do drenażu 3

 

Podanie

 

Rura 1PP-R ma mniejszą twardość i mniejszą sztywność niż rura metalowa, dlatego podczas transportu i budowy powinna być zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi spowodowanymi nieodpowiednią siłą zewnętrzną. Zaznacz położenie rurociągu po ciemnym nałożeniu, aby nie uszkodzić rurociągu podczas drugiej dekoracji.
Rura 2PP-R ma pewną kruchość w niskiej temperaturze poniżej 5 ℃. Bądź ostrożny w budownictwie zimowym. Podczas cięcia rury należy powoli ciąć ostrym nożem. Nie należy wywierać silnego nacisku ani stukać w zainstalowany rurociąg i w razie potrzeby przykryć części narażone na działanie sił zewnętrznych materiałami ochronnymi.
Rurka 3PP-R jest podatna na starzenie i degradację w wyniku długotrwałej ekspozycji na promienie ultrafioletowe. Musi być pokryty ciemną warstwą ochronną w przypadku montażu na zewnątrz lub w bezpośrednim świetle słonecznym.
Rura 4PP-R jest łączona z metalową rurą lub urządzeniem wodnym za pomocą wkładek gwintowanych i innych mechanicznych metod łączenia, a resztę należy połączyć klejem topliwym, tak aby rurociąg był zintegrowany i nie było miejsca wycieku.
Rura 5PP-R ma stosunkowo duży współczynnik rozszerzalności liniowej (0,15 mm/m ℃). Gdy rura jest odsłonięta lub zakopana w ciemnym miejscu, należy podjąć środki techniczne, aby zapobiec rozszerzaniu się i deformacji rury.
6 Po zamontowaniu rurociągu należy wykonać próbę ciśnieniową przed uszczelnieniem rury (bezpośrednie zakopanie) i zakryciem warstwy dekoracyjnej (bezpośrednie zakopanie i ukrycie).
Próba ciśnieniowa rurociągu zimnej wody powinna być 1,5 razy większa od ciśnienia roboczego instalacji, ale nie mniejsza niż 0,6 MPa;
Ciśnienie próbne rury ciepłej wody jest dwukrotnością ciśnienia roboczego, ale nie mniej niż 1,5 MPa.
Przepisy techniczne dotyczące czasu i metody próby ciśnieniowej
7 Gdy rura PP-R jest otwarta lub nie jest bezpośrednio zakopana, wspornik i wieszak muszą być zainstalowane zgodnie z przepisami.

 

Certyfikat

 

Rury doprowadzające wodę do gorącego i zimnego PPR Hot Melt 50 mm do drenażu 4

Rury doprowadzające wodę do gorącego i zimnego PPR Hot Melt 50 mm do drenażu 5

Rury doprowadzające wodę do gorącego i zimnego PPR Hot Melt 50 mm do drenażu 6

profil firmy

 

Położony w Jiangsu, z wygodnym transportem wodnym i lądowym. Jest to kompleksowe przedsiębiorstwo integrujące badania, rozwój, projektowanie, zastosowanie, produkcję i sprzedaż. Firma posiada linie do produkcji rur wodociągowych PE o większych średnicach, sprężone rury karbowane, linie do produkcji rur karbowanych, linie do produkcji rur PVC oraz inne urządzenia. Specjalizuje się w produkcji rur wodociągowych PE, sprężonych rur karbowanych, rur karbowanych HDPE, wykopów z tworzywa sztucznego, rur przepuszczalnych itp. Produkty znajdują zastosowanie głównie w administracji miejskiej, autostradach, kolejach, wodociągach, energetyce, zazielenianiu środowiska i budownictwie infrastrukturalnym i są wykorzystywane w gminach i na drogach ekspresowych. Wiele kluczowych projektów krajowych, takich jak koleje i koleje, zostało dobrze przyjętych przez ekspertów inżynieryjnych i użytkowników.

 

Firma analizuje styl życia i trendy estetyczne współczesnych ludzi, integruje koncepcję doskonałej kultury domowej rurociągu i opiera się na wiodącym w branży zintegrowanym systemie badań i rozwoju, projektowania, produkcji, instalacji i serwisu w celu opracowania spersonalizowanego, spersonalizowanego rurociągu rozwiązanie systemowe. Zapewnij zoptymalizowane, opłacalne produkty zdrowotne dla tysięcy rodzin.

 

Rury doprowadzające wodę do gorącego i zimnego PPR Hot Melt 50 mm do drenażu 7     Rury doprowadzające wodę do gorącego i zimnego PPR Hot Melt 50 mm do drenażu 8

 

Rury doprowadzające wodę do gorącego i zimnego PPR Hot Melt 50 mm do drenażu 9     Rury doprowadzające wodę do gorącego i zimnego PPR Hot Melt 50 mm do drenażu 10     

 

FAQ

 

P: Po przeczytaniu twojego FAQ jestem bardzo zadowolony. Jak mogę zacząć kupować moje zamówienie?
O: Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym kierownikiem sprzedaży, dziękuję.

 

P: Czy możesz tworzyć specjalne projekty i logo na swoich produktach?
O: Tak, to bardzo proste.

 

P: Jak kupować produkty?
O: Wyślij do nas e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu jednego dnia.

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Karl Shen
Tel : +8615052152041
Faks : 86-510-85881876
Pozostało znaków(20/3000)