Wyślij wiadomość

Strona kosztów rośnie, rynek PA6 w Chinach rośnie

May 23, 2024

W ostatnim czasie krajowy rynek PA6 pozostał stabilny i stosunkowo silny, a ceny spot wahają się i rosną.krajowa cena referencyjna mieszaniny PA6 wynosiła 14W porównaniu z 1 maja, ceny wzrosły lub spadły o 1,37%.

W ostatnim czasie cena rynkowa kaprolaktamu wzrosła, cena surowca benzenu czystego wzrosła na wysokim poziomie, a w połączeniu ze wzrostem stawek operacyjnych w dalszej części łańcucha produkcyjnego popyt się poprawia.W tym samym czasie, niektóre firmy planowały utrzymanie swoich jednostek z kaprolaktem, co doprowadziło do ograniczenia podaży na rynku..

Pod względem podaży: W ostatnim czasie nastąpił wzrost obciążenia przedsiębiorstw produkujących PA6, przy czym średni wskaźnik eksploatacji wynosi około 88% i nieznaczny wzrost produkcji.Zmiana stanu zapasów przedsiębiorstw jest ograniczonaNiektórzy producenci mają niskie poziomy zapasów. Ogólna presja na dostawcę nie jest znacząca, a wzrost cen spot PA6 jest nadal akceptowalny.

Z punktu widzenia popytu: w dalszym ciągu główne przemysły niższego szczebla odnotowują wysoki poziom produkcji.podczas gdy obciążenie tkanin wzrosło nieznacznie do ponad 71%W początkowym etapie popyt na zakupy w dalszym ciągu był duży, a ostatnio niektóre marki zaczęły być dostarczane, co spowodowało spadek ilości towarów na miejscu.Strona popytu PA6 zapewnia wystarczające wsparcie dla towarów spot.

W ostatnim czasie rynek PA6 doświadczał silnych wahania.Obciążenie krajowych zakładów polimeryzacyjnych jest stabilne z wzrostemObecnie na rynku istnieje silne zapotrzebowanie, a surowce wzrastają.Oczekuje się, że rynek PA6 będzie nieco silniejszy i skonsolidowany w krótkim okresie..

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Anna qian
Tel : +86 15852662859
Faks : 86-510-85881876
Pozostało znaków(20/3000)